Porozumienie z Zakładem Karnym w Jastrzębiu-Zdroju

Akademia WSB zawarła cenne porozumienie o współpracy z Zakładem Karnym w Jastrzębiu-Zdroju. Umowę parafowali dr Edyta Nowak-Żółty – Prodziekan Wydział Zamiejscowego w Cieszynie oraz Dyrektor Zakładu Karnego płk Wojciech Emerling

Zakład Karny w Jastrzębiu-Zdroju partnerem Akademii WSB

Porozumienie zawarte 1 czerwca 2022 w siedzibie Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju zacieśni dotychczasową współpracę między instytucjami w zakresie realizacji praktyk studenckich, umożliwieni prowadzenia prac badawczych na terenie jastrzębskiego zakładu, w tym w szczególności w ramach prac dyplomowych. Funkcjonariusze Służby Więziennej otrzymali również zaproszenie do udziału w projekcie spotkań z praktykami realizowanych w ramach kierunku Bezpieczeństwo narodowe.

Obie strony wyraziły zadowolenie z podpisanej umowy i gotowość do wzajemnej współpracy.