"Akademia Biznesu" - szkolenie Anety Gawlas

3 marca 2023, po pandemicznej przerwie, odbyło się stacjonarne szkolenie w ramach projektu „Akademia Biznesu”. Tym razem szkolenie zatytułowane „MIEJ BEZCZELNE MARZENIA! Motywacja - jak budować zaangażowanie własne oraz pracowników” przeprowadziła Aneta Gawlas. Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne szkolenia

Aneta Gawlas - trener z doświadczeniem pracy w biznesie, akredytowany Coach i Mentor Brian Tracy International, z wykształcenia pedagog. Wieloletni wykładowca-praktyk Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej i Akademii WSB,absolwentka prestiżowej Szkoły Trenerów Biznesu Brainstorm Group oraz European Business Trainer Coaching Clinic (Corporate Coach U). Specjalizuje się w obszarach rozwijania kompetencji menedżerskich, motywacji oraz zarządzania zmianą. Realizuje projekty rozwojowe w Polsce oraz Europie. Pracuje z klientami indywidualnymi, organizacjami oraz Uczelniami wyższymi. Regularnie prowadzi zajęcia dla Studentów I i II stopnia, Słuchaczy studiów podyplomowych (w tym MBA) na kierunkach związanych z szeroko pojętym zarządzaniem.

Na co dzień wykłada na uczelniach wyższych w kilku miastach Polski południowej oraz szkoli firmy zewnętrzne z zakresu szeroko rozumianej efektywności własnej. Współpracuje zarówno z organizacjami publicznymi (ZUS, PIP, NOZOZ-y, Urzędy Gminy), stowarzyszeniami (m.in. OSPSBHP), jak i z firmami działającymi na wolnym rynku (m.in. Murapol, CrossBud, Rekord SI, Home&You, Hormann, Lart, Action, Rehegoo, Lewiatan, Krajcar, Cubana, Studio Figura, Esotiq, Orlen). Regularnie prowadzi również szkolenia dla kadry wyższej na terenie Europy z zakresu podnoszenia kompetencji miękkich.

Aneta Gawlas posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami w zespołach projektowych. Jako współwłaściciel i główny manager rodzinnej firmy konfekcyjnej odpowiadała przez kilkanaście lat m. in. za przygotowanie i realizację procesu produkcyjnego ekskluzywnych kolekcji odzieżowych dla takich marek jak: ORWELL, JEAN PAUL, BLACKY DRESS, ANDRES, IKKS, LOUIS VUITTON, CHRISTIAN DIOR.

COO (Chief Operating Officer) – Dyrektor Operacyjny w projekcie badawczorozwojowym iVoting realizowanym przy dofinansowaniu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju – odpowiedzialność za dobór kadr, szkolenia, zarządzanie zespołami (w tym wirtualnymi), koordynację rozliczeń projektowych.

Członek międzynarodowego Think Tanku International Business Institute na Malcie, który specjalizuje się w doradztwie i analizie eksperckiej innowacyjnych projektów biznesowych łączących współpracę Polski i Malty.

Ceniona przez uczestników za praktyczne podejście, urozmaicone i angażujące formy prezentacji trudnych zagadnień. Z powodzeniem walczy z mitem nudnych obowiązkowych szkoleń „behapowskich” – zmienia kadrę szkoleniową pokazując zupełnie nowe możliwości prezentacji trudnych tematów, wykorzystując nowoczesne techniki nauczania osób dorosłych z uwzględnieniem metod aktywizujących.

Jak sama mówi o sobie: jej zadaniem jest pomoc innym w realizacji ich celów – wyposaża ich w niezbędną wiedzę i narzędzia oraz motywuje do osiągania założeń.

Miejsce

Szkolenie odbyło się w sali klubu F44 w budynku Akademii WSB w Cieszynie, przy ul. Frysztackiej 44

Koszt szkolenia

Koszt szkolenia w ramach "Akademii Biznesu" wynosił 35 zł