Szkolenia dla studentów we wrześniu - zapisz się już dziś

Akademia WSB dba o dodatkowe szkolenia dla studentów. Już dziś zapraszamy studentów ostatnich czterech semestrów na wrześniowe szkolenia z Autocada i Javy. Szkolenia oczywiście certyfikowane i bezpłatne

AutoCAD stopień I – szkolenie dedykowane dla studentów zarządzania i inżynierii produkcji

Ten przeznaczony dla początkujących użytkowników programu AutoCAD, 20 godzinny, intensywny i praktyczny kurs, pozwoli uczestnikom na poznanie tajników sprawnego i efektywnego wykorzystywania możliwości programu, dzięki któremu w przyszłości będą mogli zrealizować wszystkie swoje cele związane z projektowaniem komputerowym. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują zaświadczenie Autodesk.

zgłoszenia

AutoCAD stopień II - szkolenie dedykowane dla studentów  zarządzania i inżynierii produkcji

20-godzinny kurs AutoCAD stopień II jest przeznaczony dla tych użytkowników programu AutoCAD, którzy chcą efektywniej wykorzystywać funkcjonalność programu w środowisku dwuwymiarowym. Na szkoleniu użytkownik zdobywa umiejętności tworzenia zaawansowanych obiektów i uczy się jak wykorzystywać wcześniej utworzone rysunki. Uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat Autodesk.

zgłoszenia

Tworzenie aplikacji w języku JAVA na platformę Android – szkolenie dedykowane dla studentów informatyki

Szkolenie obejmuje 32 godziny i ma na celu wyposażyć studentów w wiedzę i umiejętności tworzenia aplikacji działających w systemie operacyjnym Android z naciskiem na realizację podstawowych zagadnień dotyczących tworzenia aplikacji mobilnych dla tej platformy. Na szkoleniu omówione będą tematy z zakresu architektury systemu Android oraz aplikacji tego systemu, przygotowania nowego projektu z uwzględnieniem podstawowych elementów programowania aplikacji dla Androida, zapoznanie z dostępnymi narzędziami developerskimi. Studenci zdobędą wiedzę i umiejętności umożliwiające samodzielne tworzenie aplikacji Android. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenia szkolenia.