Tagi

Bezpłatne szkolenie Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015

Serdecznie zapraszam do zapisów na bezpłatne szkolenie Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015! Szkolenie obejmuje 16 h dydaktycznych i jest realizowane online na platformie ClickMeeting. Wszelkie szczegóły związane z organizacją szkolenia otrzymają Państwo na mailowe adresy studenckie od firmy realizującej przed rozpoczęciem szkolenia

Dla kogo?

Szkolenie kierowane jest do studentów, którzy chcą zdobyć kompetencje m.in. audytorów wewnętrznych, specjalistów ds. jakości, członków zespołów wdrożeniowych i jakości. Szkolenie ma formę praktyczną i obejmuje m.in.:

• Zapoznanie z wymaganiami normy ISO 9001
  • Rodzaje audytów
  • Wymagania i obowiązki audytora wewnętrznego
  • Proces przygotowania, przeprowadzenia oraz raportowania audytu
  • Analizę audytowanego obszaru i wyciąganie wniosków
  • Działania poaudytowe oraz działania korygujące
  • Audytowanie w oparciu o wytyczne normy ISO
  • Zadawanie pytań i formę komunikacji podczas audytu

Certyfikat „Audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001: 2015-10”

Szkolenie kończy się pisemnym egzaminem. Uczestnicy po zaliczeniu egzaminu końcowego otrzymują akredytowany przez jednostkę certyfikującą Certika Sp. z o.o. certyfikat „Audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001: 2015-10”!

Szkolenie odbędzie się w terminie 05-06.11.2022 r. (sobota-niedziela) w godz. 09:00-15:30

Aby zapisać się na szkolenie bardzo prosimy o niezwłoczne wypełnienie dokumentów, czym potwierdzą Państwo chęć udziału w projekcie (ilość miejsc ograniczona!!!):

Prosimy wypełnić dokumenty jak najszybciej, najpóźniej do czwartku 20.10.2022 r. do końca dnia.

W załączniku przesyłam Regulamin nr 4 do Projektu.

Szkolenie finansowane z projektu „Excellence in Education – Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.