Psychologia zarządzania - szkolenie Klubu Kapitału Śląska Cieszyńskiego

Klub Kapitału Śląska Cieszyńskiego i Akademia WSB w Cieszynie zapraszają na otwarte szkolenie „Psychologia zarządzania”, które poprowadzi Adam Stolarzewicz – ekspert Akademii WSB, doświadczony executive&business coach.

Szkolenie bezpłatne. Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz rejestracyjny

Formularz rejestracyjny

Zapraszamy serdecznie wszystkich członków Stowarzyszenia Klub Kapitału Śląska Cieszyńskiego, sympatyków i przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane podjęciem współpracy.

Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych wymianą doświadczeń i kontaktów biznesowych.

Miejsce: Akademia WSB Cieszyn, ul Frysztacka 44, sala 103

Czas: 15 marca 2024, godz. 17.00

Adam Stolarzewicz - ekspert Akademii WSB, partner Zarządzający Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu. Absolwent m.in. londyńskiej Coaching Supervision Academy (Akredytowany Superwizor – EMCC Accredited oraz ICF Approved), Oxford Brookes University (MBA), ICAN Institute/Harvard Business (Academy of Strategic Leadership), Szkoły Głównej Handlowej (Human Resource Management).

Pierwszy Polak, który uzyskał najwyższą akredytację Coach-Supervisor prestiżowej londyńskiej Coaching Supervision Academy.

Doświadczony ekspert zarządzania - ponad 20 lat praktyki oraz ponad 15.000 h w ramach projektów doradczych, sesji coachingowych i treningów kadry menadżerskiej. Uznany akredytowany Superwizor (acc CSA, EMCC, app ICF) i certyfikowany Coach, doświadczony Executive&Business Coach. Wieloletni ekspert w obszarze HR oraz rozwoju kadry menedżerskiej, praktyk biznesu. Coach pracujący z wyższą kadrą menedżerską, politykami i osobami publicznymi.

Współtwórca i Dyrektor Merytoryczny wielu programów studiów podyplomowych rozwijających kompetencje coachingowe (m.in. Akademia Profesjonalnego Coachingu i Master Coaching, Zaawansowane narzędzia Coachingowe w Akademii WSB). Były Członek Komisji Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich, członek współzałożyciel Izby Coachingu (były członek Prezydium Izby). Były dyrektor HR największych polskich banków – m.in. Getin Noble Bank SA, mBanku (Polska, Czechy, Słowacja), Multibanku i BRE Banku, odpowiadał również za rozwój pracowników jednej z największych spółek branży TELECOM.

Współpracował z największymi międzynarodowymi firmami szkoleniowymi – posiada m.in. międzynarodowe certyfikaty trenerskie AchieveGlobal czy Hill International.

Klub Kapitału Śląska Cieszyńskiego - cele

Głównymi celami jakie stawia przed sobą Klub Kapitału Śląska Cieszyńskiego  są promocja i rozwijanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości; ochrona i wspieranie przedsiębiorczości w Regionie Śląska Cieszyńskiego i poza jego granicami; wspólna reprezentacja interesów przedsiębiorstw przed organami administracji państwowej lub organami samorządu terytorialnego, albo przed innymi organami państwowymi w tym sądami powszechnymi; upowszechnianie i tworzenie nowatorskich form organizacyjnych przedsiębiorczo oraz dorobku producentów i usługodawców; wspieranie organizacyjne rzeczowe i finansowe, w tym w formie darowizn, dla osób i organizacji, których cele mieszczą się w zakresie działalności Klubu oraz promocję i współdziałanie na rzecz rozwoju edukacji, kultury lub sportu.