1000 USD stypendium do wygrania!

Uwaga, 1000 USD do wygrania! Rozpoczynamy konkurs skierowany do obecnych i przyszłych studentów uczelni wyższej.

Potrzebujesz finansowego wsparcia, aby móc rozpocząć lub kontynuować edukację wyższą? Chcesz zainwestować w swój rozwój? Napisz pracę i odpowiedź na pytanie: Jak podnosić morale pracownicze pracowników? Zadanie dotyczy różnych branż, a najwyżej oceniane będą pomysły oryginalne, ale jednocześnie stosunkowo łatwe i przede wszystkim realne do wdrożenia. Prace konkursowe przyjmowane są do 16 grudnia 2017 r. Zapraszamy !

Czego oczekujemy?

Prowadząc na co dzień portal wspomagający proces rekrutacji i rozwoju kariery wiemy, że problemem w wielu organizacjach jest nie tyle znalezienie co utrzymanie pracowników. Jak motywować pracowników i sprawiać, żeby praca była dla nich satysfakcjonująca i byli w niej szczęśliwi? Szukamy osób, które opiszą swoje najciekawsze pomysły na to jak podnosić morale pracowników.

Kto może wziąć udział w konkursie?

• Studenci oraz kandydaci wpisani na listę studentów szkół wyższych w USA i Europie
  • Osoby, które ukończyły 18 rok życia

Do kiedy można wysyłać zgłoszenia?

Prace konkursowe przyjmujemy do 16 grudnia 2017 r.
Zwycięzca zostanie ogłoszony 15 stycznia 2018 r.

Jak aplikować? Na co zwrócić uwagę w swojej pracy?

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie https://www.velvetjobs.com/scholarship/velvetjobs-scholarship-2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!