AGENCJA REKLAMOWA ELIGO ZATRUDNI STUDENTÓW Z UKRAINY!

Firma ELIGO SP. JAWNA, działająca na rynku dystrybucji bezadresowej od 2006 roku, prowadzi działania w obszarze kompleksowej obsługi w zakresie kolportażu ulotek i gazetek reklamowych poszukuje do pracy chętnych studentów z Ukrainy.

Założyciele a zarazem właściciele zarządzający firmą Eligo oraz współpracujące oddziały terenowe działają w tej branży od piętnastu lat czyli od chwili powstania pierwszej firmy dystrybucyjnej tego typu w Polsce. To właśnie Eligo wprowadziła tą specyficzną działalność na polski rynek i ciągle ją udoskonala, dopasowując swoje usługi do panujących realiów.

W związku z podjęciem współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej chętnie zatrudni studentów z Ukrainy na stanowiska :drukonoszy do rozprowadzania gazet reklamowych na terenie śląskich miast , a także koordynatorów - kierowców posiadających prawo jazdy na samochody osobowe kategorii B do 3,5 tony do rozwożenia drukonoszy. Zapewniamy stałą pracę, wysokie wynagrodzenie, możliwość awansu.

Telefon PL/UA:  +48 500 454 444
CV na e-mail: biuro@eligo.pl