Akademickie Biuro Karier na Targach „Edukacja” w Spodku.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestniczyła w XX Ogólnopolskich Targach EDUKACJA 2018, które odbyły się 27 i 28 marca 2018r.

Uczestnicy Targów oprócz poznania oferty edukacyjnej uczelni mogli porozmawiać z doradcą zawodowym.

Corocznie w katowickim Spodku, odbywają się targi umożliwiające rzeszom uczniów, maturzystów i kandydatów na studia, zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół z regionu i nie tylko. Targi „Edukacja” to miejsce spotkań, gdzie można poznać szeroką ofertę edukacyjną szkół i placówek dydaktycznych na różnych poziomach nauczania. Wydarzenie daje możliwość instytucjom edukacyjnym do zaprezentowania gamy własnej oferty a odbiorcom możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami wymarzonej szkoły.

Stoisko Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej,  w tegorocznej edycji Targów „Edukacja” oprócz możliwości poznania szerokiej oferty kierunków realizowanych studiów, dało możliwość bezpośredniego spotkania z doradcą zawodowym z Akademickiego Biura Karier. Uczniowie chętnie poruszali tematy własnych wyborów zawodowych, radząc się jednocześnie w jaki sposób ich dokonywać aby osiągnąć w życiu zawodowy sukces.