Atrakcyjna propozycja letnich staży dla studentów!

EQ SYSTEM Sp. z o.o. Jesteśmy firmą, która popularyzuje w Europie nowatorskie idee zarządzania oraz dostarcza oprogramowanie biznesowe wspomagające ich implementację.

Posiadamy przedstawicielstwa w Hiszpanii, Rosji oraz Ukrainie. Współpracujemy z wiodącymi w świecie dostawcami systemów informatycznych między innymi z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Włoch, Hiszpanii oraz Polski. Wychodząc na przeciw studentom, specjalnie dla nich przygotowaliśmy oferte staży letnich ważną do dnia 26.07.2015 r. w Dziale Wdrożeniowym i Dziale Sprzedaży i Marketingu.

W naszej ofercie można znaleźć pełne spectrum systemów wspomagających zarządzanie, których wymaga nowoczesna firma, od systemów prognozowania począwszy, poprzez systemy zarządzania produkcją i zarządzania kapitałem ludzkim, a na systemach klasy ERP I BI kończąc. W 25 letniej historii naszej grupy kapitałowej zrealizowaliśmy ponad 600 projektów konsultingowych i wdrożeniowych zarówno dla firm z kapitałem zagranicznym jak i dla najbardziej innowacyjnych polskich przedsiębiorstw. Dołącz do nas, aby pracować dla najlepszych.