Badanie kompetencji zawodowych z firmą Hays Poland

Pomóż nam stworzyć idealne środowisko pracy dla Ciebie! Chcemy poznać Twoje oczekiwania w stosunku do przyszłych pracodawców.

W tym celu firma Hays Poland, na zlecenie Urzędu Miasta Katowice, prowadzi badanie poświęcone rynkowi pracy w naszym mieście.

Jednym z priorytetów Urzędu Miasta Katowice jest tworzenie nowych miejsc pracy poprzez przyciąganie nowych inwestorów oraz opiekę nad tymi, którzy już zlokalizowali swoją działalność w naszym regionie.

Najważniejszym czynnikiem przyciągającym inwestorów oraz pozwalającym im na rozwój, niezależnie od branży czy sektora, jest dostępność wykwalifikowanych pracowników. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Urząd Miasta udziela zainteresowanym inwestorom informacji na temat kwalifikacji pracowników oraz dostępności wybranych kompetencji
w naszym regionie

Obecnie Urząd Miasta Katowice wspiera firmę doradztwa personalnego Hays Poland
w przeprowadzeniu badań sondażowych pozwalających oszacować dostępność kapitału ludzkiego oraz poziom wybranych kompetencji wśród pracowników największych katowickich firm
oraz studentów lokalnych uczelni.

Tylko na bazie rzetelnych danych, jesteśmy w stanie podjąć skuteczne działania promocji inwestycyjnej naszego miasta i regionu, a tym samym stymulować dalszy rozwój ośrodka.

Zapewniamy, że udział w badaniach jest anonimowy, w pełni poufny, a wyniki będą prezentowane w formie zbiorczego raportu, który chętnie udostępnimy także Państwu.

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w ankiecie zapraszamy na link: