Biznes z pasji - czy to możliwe?

Jak odnaleźć życiową pasję? Jak rozwinąć życiową pasję?

Jak pasję zamienić w biznes? Jak pogodzić pasję z innymi dziedzinami życia? W dniu 2 marca 2016 roku studenci - w ramach projektu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz" - uczestniczyli w szkoleniu "Biznes z pasji - czy to możliwe", który poprowadził Pan Michał Kucharski - Menedżer Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Podczas szkolenia studenci dowiedzieli się wiele na temat możliwości, jakie dają Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Dzięki nim możliwe jest założenie własnej firmy w strukturach AIP, co dla studenta jest nie tylko bezpieczniejsze, ale i bardziej korzystne finansowo.

Od 2004 Inkubatory AIP wypuściły na rynek 12 000 firm.Startupy w AIP generują rocznie 60 000 000 zł przychodu, z czego 25 000 000 zł to ich czysty zysk. System mentoringowy AIP to 800 treningów, szkoleń i wykładów prowadzonych co roku dla podopiecznych.