Fundacja Kibica rekrutuje! Zostań koordynatorem projektu!

Fundacja Kibica zaprasza, na jedyny w Polsce staż na stanowisko: Koordynator Projektu. Staż jest skierowany do osób dla których sport, to nie tylko aktywność fizyczna, ale sposób na życie.

Stażysta realizuje projekt objęty patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Student będzie mógł poznać reprezentantów polski, olimpijczyków i inne sławy, które do tej pory widział tylko na szklanym ekranie, ściśle współpracować z klubami sportowymi z terenu całej Polski; pozna Polski sport od kulis. Rekrutacja trwa do 5 października, dla najlepszych stażystów oferta dłuższej współpracy! Zainteresowany?

KOORDYNATOR PROJEKTU
STAŻ
Miejsce: Miasta pow. 50 tys. mieszkańców
Długość stażu: 3 miesiące

Fundacja Kibica  zaprasza, na jedyny w Polsce staż na stanowisko: Koordynatora Projektu, osoby dla których sport, to nie tylko aktywność fizyczna, ale sposób na życie. Staż przy projekcie objętym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Pracując z nami będziesz:

• mógł poznać reprezentantów polski, olimpijczyków i inne sławy, które do tej pory widziałeś tylko na szklanym ekranie
  • ściśle współpracować z klubami sportowymi z terenu całej Polski
  • mieć możliwość poznać Polski sport od kulis

Dołącz do nas jeśli:

• kochasz sport i chcesz mieć aktywny udział w jego rozwoju
  • pracujesz samodzielnie i nigdy się nie poddajesznie
  • boisz się nowych zadań
  • lubisz ludzi:)
    lubisz, kiedy każdy dzień w pracy jest inny od poprzedniego :)
    chcesz realizować własne pomysły
    Dla najlepszych – może właśnie dla Ciebie – praca marzeń !!!!

Zapewniamy:

• pakiet szkoleniowy
  • certyfikat ukończenia stażu
  • zdobycie cennego doświadczenia, którego nie zdobędziesz nigdzie indziej

Szkolenie odbędzie się w dniach 14-15 października w Pruszkowie.
ZDOBĄDŹ Z NAMI BILETY NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W ROSJI!!!!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@sportbonus.pl Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundacje Kibica z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”