How to Make a Resume?

Aktualnie na rynku pracy nierzadko o zatrudnieniu absolwenta czy studenta decyduje znajomość języka angielskiego.

Przygotowanie CV dla anglojęzycznego pracodawcy wiąże się ze spełnieniem szeregu określonych wymagań. Z pomocą przychodzi zespół Interviewme, który przygotował kompletny przewodnik poświęcony tworzeniu idealnego CV w języku angielskim. Jakie korzyści wyniesiesz z przeczytania artykułu? Zobaczysz przykład, jak dopasować CV do ogłoszenia o pracę po angielsku; dowiesz się, jakich angielskich zwrotów użyć, aby CV było profesjonalne; poznasz różnice w polskim CV i angielskim resume. Poradnik jest tym cenniejszy źródłem informacji gdyż artykuł jest napisany przez native speakera - dzięki temu równocześnie podszkolisz swoją znajomość angielskiego. Link do przewodnika: https://uptowork.com/blog/how-to-make-a-resume Życzymy miłej lektury!