Jak skutecznie osiągać cele zawodowe? Studenci WSB już wiedzą!

Jeśli chcesz coś osiągnąć, a nie dryfować bez celu, musisz ustawić cele. Wiele osób nie planuje swojej kariery i nie wyznacza konkretnych celów zawodowych.

Tymczasem wyniki badań psychologicznych dowodzą, że ci, którzy je wyznaczają, osiągają znacznie więcej. Aby osiągnąć sukces trzeba najpierw precyzyjnie wyznaczyć sobie cel, a potem zaplanować bardzo konkretną drogę do jego realizacj. O tym, jak skutecznie osiagać sukces i jaka jest w tym rola motywacji mówił podczas spotkania eksperckiego ze studentami Fryderyk Karzełek - Prezes Polskiego Doradztwa Finansowego. Spotkanie odbyło się w dniu 13 października 2015 roku w ramach projektu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz", realizowango w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej dla studentów studiów stacjonarnych.

Fryderyk Karzełek – sprawny finansista i ceniony money coach, od wielu lat z powodzeniem zarządzający kilkoma spółkami sektora finansowego. Człowiek, który z profesjonalnego doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę. Bazując na ogromnym doświadczeniu rynku niemieckiego i polskiego, opracował unikalne metody budowania zamożności wśród swoich klientów, dla których opracowuje indywidualne plany finansowe. Głośno mówi, że EMERYTURA TO BZDURA, o czym przekonują się ci, którzy dzięki współpracy z Polskim Doradztwem Finansowym uzyskali pełną niezależność finansową na długo przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Z równie wielką pasją szkoli liderów największych korporacji zarówno sektora finansowego, jak i ubezpieczeniowego. Jego mistrzem i nauczycielem jest sam Bodo Schäfer. Fryderyk Karzełek ma na swoim koncie niemal 10 tysięcy przeszkolonych osób, które dzięki jego wiedzy skutecznie zaplanowały i realizują finansową przyszłość.