Kolejne referencje od pracodawcy dla Akademickiego Biura Karier WSB

Z przyjemnością informujemy, że usługi Akademickiego Biura Karier WSB zostały docenione przez kolejnego pracodawcę - Magna Automotive (Poland) Sp. z o. o.

ABK jest wpisane do Rejestru Agencji Zatrudnienia jako Agencja Pośrednictwa Pracy i posiada certyfikat pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Jest także wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Województwa Śląskiego.

Pracodawco!
Szukasz pracownika, praktykanta lub stażysty? A może chcesz rozwiązać problem w firmie z udziałem studenckiego zespołu badawczego? Zgłoś się do Akademickiego Biura Karier WSB.

Korzyści:

• możliwość promowania Twojej firmy wśród 8 tys. studentów i ponad 25 tys. absolwentów
  • obniżenie kosztów rekrutacji i selekcji pracowników poprzez korzystanie z bazy studentów i absolwentów WSB
  • dostęp do najlepszych studentów jako potencjalnych praktykantów, stażystów i pracowników
  • możliwość przeprowadzenia wstępnych rekrutacji na terenie uczelni
  • możliwość zaspokojenia sezonowego zapotrzebowania na pracę w firmie dzięki studentom - praktykantom
  • bezpłatna publikacja ofert pracy w portalu internetowym ABK
  • możliwość wysłania mailingu do wybranej grupy studentów z oferta pracy
  • obniżenie kosztów prowadzenia firmy poprzez zlecenie studentom (w ramach zajęć) opracowanie projektów z dziedziny reklamy, marketingu, zarządzania i innych
  • udział w Targach Pracy i innych inicjatywach ABK

Zapraszamy do współpracy!