Kolejne spotkanie z ekspertami HR!

Czy spotkanie z rekruterem może być przyjemne? Oczywiście, że tak! Przekonali się o tym studenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W ramach współpracy z uczelnią został przeprowadzony cykl wykładów, mający na celu uświadomienie młodym ludziom, w jakim kierunku zmierza obecnie rynek pracy oraz jakich kompetencji poszukują pracodawcy. 19 stycznia podczas spotkania konsultanci przybliżyli studentom sztukę pisania CV, omówili zasady, którymi powinni kierować się w czasie poszukiwań pierwszej pracy oraz wskazali to, czego mogą spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej. Prowadzący podkreśliliśmy wagę dodatkowych szkoleń, staży i innych podejmowanych działań poza standardową formą edukacji.