Kuba poleca Akademickie Biuro Karier

Cześć! Nazywam się JAKUB Paluch i jestem studentem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Po pierwszym semestrze na WSB, mogę stwierdzić iż jednym z najlepszych miejsc na uczelni jest Akademickie Biuro Karier.

Przy odrobinie chęci zaledwie po trzech tygodniach nauki udało mi się znaleźć płatny staż, do tego związany z moim obecnym kierunkiem – informatyką.

W Akademickim Biurze Karier natychmiast umówiono mnie na rozmowę z kierownictwem firmy, gdzie przedstawiono mi korzystne warunki współpracy. Doświadczenie to zdecydowanie wzbogaciło moje CV i zapewniło solidny start w rozwoju zawodowym. Jeśli ktoś nie ma na siebie pomysłu lub chce postawić swoje pierwsze kroki w swojej przyszłej, wymarzonej pracy, Biuro Karier to miejsce i osoby, które bezsprzecznie wam w tym pomogą.