Lekko i przyjemnie poznaliśmy sekrety korespondencji biznesowej

3 dni studiujesz 2 dni pracujesz, projekt trwa dalej, z sukcesem kontynuujemy cykl szkoleń i wizyt studyjnych. 27 marca odbyło się szkolenie pt.: „Tworzenie profesjonalnej korespondencji biznesowej”.

Zuzannę Włoch - studentkę WSB na kierunku Logistyka, poprosiliśmy o krótką recenzję szkolenia, za którą serdecznie dziękujemy i z satysfakcją publikujemy. Dziękujemy również wszystkim studentom za liczne uczestnictwo w szkoleniach oraz zachęcamy do zgłaszania propozycji szkoleń, które moglibyśmy zorganizować przyszłym roku akademickim w ramach działań Akademickiego Biura Karier.

Zuzanna Włoch: „Podczas zajęć uczestnicy zapoznali się z zasadami tworzenia oraz redagowania oficjalnych pism i korespondenci biznesowej. Ponadto studenci dowiedzieli się jak pisać korespondencję, by była jasna i przejrzysta. Szkolenie było połączone z ćwiczeniami praktycznymi, które pozwalały na wykorzystanie zdobytej wiedzy. Podczas całego szkolenia panowała miła atmosfera, którą zawdzięczaliśmy prowadzącej zajęcia Pani Magdalenie Bracio.”