Mentorzy z największych firm w Polsce, spotkanie z Marcinem Prokopem i prelekcja gościa honorowego - Condoleezza Rice! Wyścig ABSL TALENT RACE trwa!

Przed studentami i absolwentami niepowtarzalna możliwość uczestniczenia w najważniejszej konferencji sektora usług dla biznesu w Europie.

Ruszył wyścig ABSL Talent Race szansa na udział w warsztatach z Liderami Biznesu, szkoleniu Marcina Prokopa i wystąpieniu gościa honorowego, Dr Condoleezzy Rice. Młodzi uczestnicy mają szansę dołączyć do Liderów Biznesu i wspólnie poszerzać unikalną wiedzę podczas ABSL Conference – najważniejszego wydarzenia biznesowego w Europie. Z myślą o studentach i absolwentach powstała nowa część konferencji – ABSL Talent Race. W programie przewidziano elitarne warsztaty z praktykami biznesu, podczas których uczestnicy zmierzą się z rozwiązaniem case studies pod okiem mentorów. Gwiazdą ABSL Talent Race będzie Marcin Prokop, który poprowadzi szkolenie dotyczące budowania marki osobistej i zarządzania zmianą. Ceniony dziennikarz i prezenter telewizyjny zdradzi uczestnikom, jak stać się dobrym mówcą. Podczas ABSL Conference, 28 czerwca, młodzi specjaliści wezmą udział w spotkaniu z gościem honorowym wydarzenia – dr Condoleezzą Rice, 66. sekretarz Stanów Zjednoczonych.

ABSL Talent Race tworzy szansę dla młodych talentów do konfrontacji pomysłów z rówieśnikami i Liderami Biznesu, nawiązywania wartościowych relacji zawodowych oraz zdobycia unikalnej wiedzy merytorycznej i bezpośrednich konsultacji z mentorami ze świata biznesu. Finał ABSL Talent Race odbędzie się 27 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Dla kogo?
W rywalizacji może wziąć udział każdy student i młody absolwent, który nie ukończył 35. roku życia. Wystarczy do 13 czerwca  rozwiązać case study, które znajduje się na http://talentrace.pl. O udział w ABSL Talent Race mogą walczyć wszyscy studenci i absolwenci, którzy kreatywnie przedstawią swoją koncepcję zadania z pogranicza biznesu i nowych mediów.

Dlaczego warto?
Eliminacje online Talent Race pozwalają na wygranie bezpłatnego udziału:

• w elitarnych warsztatach z Liderami Biznesu (przedstawicielami globalnych firm w Polsce),
  • szkoleniu motywacyjnym z Marcinem Prokopem
  • prelekcji z gościem honorowym dr Condoleezza Rice podczas najważniejszej konferencji liderów biznesu w Europie - ABSL Conference. To wyjątkowa okazja dla młodych ludzi żeby sprawdzić się intelektualnie i wzbogacić doświadczenie przez współpracę z praktykami. To też pierwszy raz, w którym tak duża, europejska konferencja, jaką jest ABSL Conference, otwiera się na najmłodsze pokolenie wkraczające na rynek pracy.

Kontakt:

Więcej informacji znaleźć można na stronie w ww.talentrace.pl. Poniżej link o informacji o Talent Race na profilu: