Motywacja a rozwój, czyli o strategiach osiągania celów w życiu zawodowym - spotkanie z ekspertem Polskiego Doradztwa Finansowego

Rozwój osobisty i zawodowy to proces.. Podążanie za nim polega na tym, aby podejmować pozytywne zmiany w życiu.

Co nam w tym przeszkadza? Stare nawyki. Jak się mobilizować, kiedy dawne mechanizmy usiłują nad nami przejąć kontrolę? Jak osiągać cele prywatne i zawodowe? W ramach programu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz" zapraszamy do udziału w spotkaniu eksperckim z Prezesem Polskiego Doradztwa Finansowego - Fryderykiem Karzełkiem.

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 października o godz. 10.00 w sali Audytorium D Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Fryderyk Karzełek – sprawny finansista i ceniony money coach, od wielu lat z powodzeniem zarządzający kilkoma spółkami sektora finansowego. Człowiek, który z profesjonalnego doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę. Bazując na ogromnym doświadczeniu rynku niemieckiego i polskiego, opracował unikalne metody budowania zamożności wśród swoich klientów, dla których opracowuje indywidualne plany finansowe. Głośno mówi, że EMERYTURA TO BZDURA, o czym przekonują się ci, którzy dzięki współpracy z Polskim Doradztwem Finansowym uzyskali pełną niezależność finansową na długo przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Z równie wielką pasją szkoli liderów największych korporacji zarówno sektora finansowego, jak i ubezpieczeniowego. Jego mistrzem i nauczycielem jest sam Bodo Schäfer. Fryderyk Karzełek ma na swoim koncie niemal 10 tysięcy przeszkolonych osób, które dzięki jego wiedzy skutecznie zaplanowały i realizują finansową przyszłość.