Nabór do projektu ”Moja Strefa Wpływu”

Rozpoczął się nabór do projektu „Moja Strefa Wpływu: program aktywizacji osób młodych na śląskim rynku pracy”. Projekt jest przeznaczony dla osób w wieku 18-29 lat, nie pracujących, nie uczących się, nie studiujących w trybie stacjonarnym (może być zaocznie/wieczorowo), mieszkających w obrębie woj. śląskiego.

Każda osoba która uczestniczy w projekcie zrealizuje płatny 3 miesięczny staż (1404 zł netto), odbędzie wybrane szkolenie, otrzyma zwrot kosztów dojazdu. Dla chętnych są przewidziane dodatkowe lekcje języka angielskiego.

Jeśli:

• Masz 18-29 r. ż.
  • Nie pracujesz
  • Nie uczysz się w trybie stacjonarnym ( może być zaocznie lub wieczorowo)
  • posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Mieszkasz na terenie woj. śląskiego

To ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie "Moja Strefa Wpływu"

Twoje korzyści to :

• 3 - miesięczny PŁATNY STAŻ 1800 zł brutto /m-c = 1404 zł netto poszukiwany indywidualnie z uczestnikiem – to Ty decydujesz gdzie chcesz odbyć staż!
  • Darmowe uczestnictwo w szkoleniu – DO WYBORU : * obsługa kas fiskalnych * obsługa wózków widłowych * pracownik HR * pracownik biurowy * e-marketing i wiele innych – zgłoś się do nas - wspólnie wybierzemy szkolenie, które spełni Twoje oczekiwania!
  • Darmowe doradztwo zawodowe i ustalenie indywidualnej ścieżki dalszego rozwoju, Pośrednictwo pracy
  • Darmowe uczestnictwo w kursach umiejętności interpersonalnych
  • Dla chętnych darmowa nauka języka obcego w małych 6-osobowych grupach (j. angielski, niemiecki, francuski)
  • Zwrot kosztów dojazdu do miejsca szkoleń i staży

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie uznawany  na rynku pracy certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności i każdy odbywa 3 miesięczny płatny staż.

Serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne !

Szczegółowe informacje:  http://senserozwoj.pl/projekty-efs/nasze-projekty/moja-strefa-wplywu-katowice/

Projekt „MOJA STREFA WPŁYWU: program aktywizacji osób młodych na śląskim rynku pracy” realizowanym w ramach Priorytetu I „Osoby młode na rynku pracy”, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.