Najnowsze wydanie SEMESTR – LATO 2017

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania magazynu studentów SEMESTR!

Najnowsze wydanie Magazynu SEMESTR - Lato 2017 znajdziesz pod linkiem: https://www.facebook.com/MagazynSemestr/app/123743911011091/?ref=page_internal

A w nim:

• Praca, Praktyki, Staże dla Studenta i Absolwenta - w Polsce i za granicą
  • Studia, kursy i szkolenia w Polsce i UE
  • Studencki Sprzęt * Wakacyjne Wyjazdy * Kursy językowe

W szczególności, dwie SPECJALNE PROPOZYCJE dla studentów i absolwentów:

• Program Praktyk i Staży w Grupie Boryszew,
  • Program EKSTRAKLASA – program dla absolwentów

ZDOBĄDŹ DOŚWIADCZENIE w JEDNEJ z NAJWIĘKSZYCH GRUP PRZEMYSŁOWYCH W POLSCE!

Skorzystaj z Programu Praktyk i Staży w Grupie Boryszew:

• Jesteśmy jedną z największych grup przemysłowych w Polsce. Działamy w branży motoryzacyjnej, metalowej i chemicznej. Operujemy za pośrednictwem 30 zakładów produkcyjnych i centrów R&D zlokalizowanych Europie, Azji oraz obu Amerykach. Nasz sukces jest efektem pasji, zaangażowania i entuzjazmu niemal 10 000 pracowników na 4 kontynentach.
  • Jeśli jesteś studentem/ką ostatniego roku lub absolwentem/ką szkoły wyższej, lubisz się uczyć i chciałbyś/abyś zdobyć doświadczenie w organizacji nastawionej na innowacyjny rozwój - nasz Program jest dla Ciebie!

Dowiedz się więcej i aplikuj - tylko do 23 czerwca!
www.boryszew.com.pl/Studenci_i_absolwenci * www.facebook.com/MagazynSemestr/posts/890230854465936

PROGRAM ROZWOJOWY dla ABSOLWENTÓW!

• Program EKSTRAKLASA to 12-mies. intensywne szkolenie, w czasie którego poznasz wyzwania stojące w różnych obszarach firmy o globalnym zasięgu!
  • Od pierwszych dni wyznaczamy ambitne cele operacyjne i skrojony na indywidualną miarę plan rozwoju.

Zgłoszenia tylko do 18 czerwca:

• Centrum Dystrybucji: www.kariera.tesco.pl/szukaj.aspx?id=9988
  • Operacje Sklepowe: www.kariera.tesco.pl/szukaj.aspx?id=9989

Więcej informacji:

www.issuu.com/semestr/docs/lato_2017/8?ff * www.issuu.com/semestr/docs/lato_2017/2?ff * https://www.facebook.com/MagazynSemestr/posts/884024045086617