Nowa edycja programu Kariera na start!

Kariera na Start to nie tylko szansa na płatny staż. To najlepsza okazja, by student mógł zacząć gromadzić swój bagaż doświadczeń, dzięki któremu będzie mu łatwiej wystartować w zawodzie.

Udział w projekcie to przede wszystkim praca z pasjonatami, którzy utwierdzą w przekonaniu, że to jest praca marzeń studenta. Już ponad 200 stażystów przekonało się, że warto stażować z Karierą. Kariera na Start jest programem stażowym dla studentów i absolwentów wyższych uczelni, którzy nie chcą zaliczyć falstartu w życiu zawodowym. Inicjatywa jest owocem współpracy Dziennika Zachodniego oraz SMG/KRC Poland HR, dla których główną misją jest wsparcie młodych i ambitnych ludzi. Organizatorzy mają za priorytet zatrzymanie najzdolniejszych i zdeterminowanych młodych ludzi, umożliwiając im realizację swoich marzeń na Śląsku.

Projekt ma na celu w pierwszej kolejności wyłonienie najlepszych oraz najbardziej zmotywowanych studentów oraz absolwentów, którzy będą mieli szanse odbyć staże w renomowanych, śląskich firmach. Program projektu składa się z trzech uzupełniających się części, dzięki którym będziemy mogli wybrać laureatów, którzy docelowo odbędą staże w interesujących ich branżach, spójnych z ich kierunkami studiów wyższych.

W pierwszych edycjach było z nami kilka, zaprzyjaźnionych firm – dziś, jesteśmy projektem docenianym przez duże, międzynarodowe przedsiębiorstwa. Bez względu, czy jesteś studentem, firmą czy absolwentem – wejdź na stronę www.karieranastart.pl i sprawdź sam, dlaczego warto z nami współpracować.

Partnerem merystorycznym projektu jest Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej!