PŁATNE PRAKTYKI U NAJLEPSZYCH POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW - 12. edycja Programu Kariera

3. marca 2015 ruszyła 12. edycja Programu Kariera, prestiżowego program płatnych praktyk organizowanego przez Polską Radę Biznesu.

Aplikować do niego mogą studenci i absolwenci, którzy nie ukończyli 30 roku życia, przesyłając zgłoszenie do 6. maja 2015 roku.

Praktyki w ramach Programu Kariera można porównać do mini-studiów MBA. Jego Laureaci zyskują praktyczne umiejętności, doświadczenie i bezcenne kontakty - z innymi Laureatami oraz szefami największych firm zrzeszonych Polskiej Radzie Biznesu.

Laureaci mają szansę na zatrudnienie w czołowych firmach, oraz uczestniczą w elitarnych spotkaniach organizowanych przez Polską Radę Biznesu. Żaden inny program stażowy nie oferuje takiego pakietu korzyści swoim uczestnikom i laureatom.

W 12. edycji na aplikujących młodych ludzi czeka 100 miejsc stażowych, przygotowanych przez czołowe polskie firmy w tym m.in.: Amica, Bakalland, Black Lion, Com40 Limited,  Curtis Develoment, DDB&tribal, Ergo Hestia, Greenberg Traurig, Group One, LSW, Kulczyk Investments, Legia Warszawa, mBank, Pelion Healthcare Group, Polpharma, PZU, Weil.

Wprowadzeniem do 12. edycji Programu Kariera, było Spotkanie Laureatów Programu z członkami Polskiej Rady Biznesu, które odbyło się 11 lutego 2015 roku w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Tematem przewodnim spotkania  była dyskusja na temat znaczenia relacji w biznesie “Kariera? Nie wystarczy chcieć, trzeba wiedzieć jak!”. Formuła spotkania umożliwiła ponad 70 Laureatom, bezpośrednią rozmowę z właścicielami największych firm w Polsce. W trakcie wieczoru Laureaci mogli przystąpić do Programu Ambasadorów, którego celem są działania promujące Program Kariera.

W ciągu dotychczasowych 11 edycji Programu Kariera staż odbyło 517 studentów i absolwentów, zgłoszeń było prawie dziesięciokrotnie więcej. Celem organizatorów Programu Kariera jest aby był to najlepszy płatny program stażowy w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą staży Programu Kariera na stronie www.programkariera.pl Bieżące informacje na temat Programu Kariera można znaleźć również na www.facebook.com/programkariera