Praktyka studencka w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Sosnowcu daje możliwość odbycia bezpłatnych praktyk studenckich przez osoby studiujące na kierunkach związanych z działalnością ZUS.

Praktyki w ZUS:

• odbywają się na podstawie umowy,
  • kończą się wydaniem zaświadczenia o odbyciu praktyki studenckiej zawierającego dane o zakresie wykonywanej pracy i ocenie sposobu jej wykonywania.

W celu rozpoczęcia praktyki w ZUS należy wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący studenckiej praktyki zawodowej. Formularz dostępny na stronie www.zus.pl w zakładce praktyki po wypełnieniu należy dostarczyć do Oddziału ZUS w Sosnowcu.

Podczas praktyk w ZUS praktykanci są zobowiązani do posiadania polisy ubezpieczenia od NNW ważnej w okresie praktyk.

Osoby zainteresowane realizacją praktyki studenckiej w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Sosnowcu bądź uzyskaniem dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu z pracownikiem odpowiedzialnym za obsługę, Panią Beatą de Lambert pod adresem e-mail praktyki.sosnowiec@zus.pl lub numerem telefonu 32 368 33 21.

Zapraszamy studentów do zapoznania się z ofertą.