Praktyki w Narodowym Banku Polskim – początek kariery zawodowej

Do 30 kwietnia 2017 r. trwa nabór zgłoszeń na praktyki dla studentów w Narodowym Banku Polskim.

Praktyki studenckie organizowane są w Centrali oraz w Oddziałach Okręgowych Narodowego Banku Polskiego w terminie od 1 czerwca do 30 września. Praktyki trwają 2 lub 3 tygodnie. Każdy praktykant otrzymuje zaświadczenie dot. realizowanych działań. Kto może wziąć udział w projekcie? Praktyki skierowane są do II i III roku studiów licencjackich, IV i V roku studiów jednolitych magisterskich oraz I i II roku studiów magisterskich uzupełniajacych.

Praktyki dedykowane są przede wszystkim dla studentów, którzy zbierają materiały do prac dyplomowych z zakresu ekonomii, bankowości i finansów i którzy uzyskali średnią ocen z egzaminów za poprzedni rok akademicki nie niższą niż 4,0.

Szczegółowe warunki przyjęć i realizacji praktyki podane są na stronie Narodowego Banku Polskiego, kliknij i zobacz więcej PRAKTYKI