Program rozwojowy dla absolwentów ekstraklasa dział zakupów

EKSTRAKLASA to roczny program rozwojowy skierowany do studentów pierwszego lub drugiego roku studiów II stopnia i absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich), który pozwala zrobić pierwszy krok zawodowy osobom bez doświadczenia.

Jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kupieckiego lub wysokospecjalistycznego po ukończeniu programu.

EKSTRAKLASA ma na celu rozwijanie przyszłych liderów, dlatego szukamy osób, które: Studiują na pierwszym bądź drugim roku studiów II stopnia lub ukończyły studia wyższe magisterskiena kierunkach ekonomicznych, zarządzania lub pokrewnych. Cenią dynamiczne środowisko pracy i są otwarte na zmiany.

Chętnie angażują się w nowe, pełne wyzwań projekty, również międzynarodowe. Dbają o swoją karierę i chcą rozwijać innych. Są w pełni mobilne i gotowe podjąć pracę na terenie całego kraju. Znają język angielski na poziomie minimum średnio zaawansowanym (B2) w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Szeroki pakiet szkoleń. Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów.

Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard.

Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka).

Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami                 Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie www.tesco.pl/kariera