Program stażowy! Dołącz do zespołu Pepco!

Szansa na zdobycie doświadczenia, naukę w miejscu pracy oraz rozwój zawodowy.

Szansa na zdobycie doświadczenia, naukę w miejscu pracy oraz rozwój zawodowy. Staż to możliwość zdobycia umiejętności managerskich pod okiem doświadczonych ekspertów z branży. Program stażowy skierowany do studentów ostatniego roku studiów oraz absolwentów. Jego celem jest poznanie międzynarodowej firmyz branży retail od podstaw.

W trakcie programu zapoznasz się z funkcjonowaniem różnych działów i obowiązkami na różnych stanowiskach. Rozpoczniesz od pracy w sklepie, sprawdzisz się w roli kierownika, poznasz pracę Centrum Dystrybucji oraz wszystkich działów w Centrali Pepco. Będziesz realizował/ła ciekawe projekty międzynarodowe, a także weźmiesz udział w szkoleniach rozwojowych. Wszystko przy wsparciu doświadczonego opiekuna.

Zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami i życzymy powodzenia!

Więcej informacji na: www.pepco.pl/kariera