Studencie! Podnieś swoje kompetencje w ramach majowych szkoleń "Kariery na start"

W ramach Projektu Kariera na start podejmujemy różnego rodzaju inicjatywy, mające na celu doskonalenie umiejętności studentów i absolwentów i ułatwiające im znalezienie pracy.

W tym roku w ramach VI edycji jednym z takich działań są bezpłatne szkolenia, które chcemy zorganizować w maju.

Zakres tematyczny tegorocznych szkoleń:

• Negocjacje – szkolenie przydatne wszystkim osobom chcącym skutecznie funkcjonować w społeczeństwie, uczy, jak osiągnąć własne cele bez wchodzenia w konflikty z innymi ludźmi.
  • Asertywna komunikacja – szkolenie uczące asertywnych zachowań w różnego rodzaju sytuacjach, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. Jest nie tylko wykładem na temat asertywności, ale także – tak jak inne szkolenia – jest treningiem umiejętności.
  • Współpraca w zespole – szkolenie uczące umiejętności współpracy w grupie – rozumienia ról grupowych, struktury grupowej, pożądanych w grupie zachowań.

Nasze szkolenia mają charakter wykładów teoretycznych połączonych z kształtowaniem praktycznych umiejętności.

Szkolenia chcemy zorganizować w:

• CKS Mrowisko w dniach:
    05.05 (Czwartek), 16.05 (Piątek), 01.06 (Środa) w godzinach 14.00-17.30
  • Sali Seminaryjnej CINiBA w dniach:
    16.05 (Poniedziałek), 17.05 (Wtorek), 19.05 (Czwartek) w godzinach 14.00-17.30
  • Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej w dniach:
    11.05 (Środa), 12.05 (Czwartek), 13.05 (Piątek) w godzinach 14.00-17.30

Zapisy prowadzimy poprzez formularz na stronie: http://karieranastart.pl/akademia-kariery-na-start/