Szkolenie efektywne biznesowo, czyli jakie?

Grono specjalistów, doświadczeni trenerzy, wspólne dzielenie się energią i pomysłami, tak można podsumować kolejne spotkanie śląskiego oddziału Stowarzyszenia PSTD.

Prelegentami spotkania byli Alan Kusz Trener Biznesu i Hr Business Partner, autor modelu Rozwoju Efektywności Biznesowej (REB) oraz Michał Dziekoński trener, ekspert w zakresie strategii marketingowych i controllingu marketingowego.

Zakres tematyczny spotkania dotyczył efektywności biznesowej szkoleń. Jak efektywnie szkolić pracowników, to temat nad którym pochylają się nie tylko pracownicy działu HR ale większość menadżerów czy też właścicieli firm. Liderzy branży są świadomi, że o wartości firmy świadczą kompetencje pracowników, jednakże udział w licznych szkoleniach nie zawsze przekłada się na wzrost kompetencji, a co za tym idzie wzrost zysku jaki generuje dla firmy pracownik. Spotkanie zostało zorganizowane 5 lipca  przy współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

AGENDA SPOTKANIA

17.00 - 17.20   REJESTRACJA I NETWORKING

17.20 - 18.20   STUDIUM PRZYPADKU

Partnerstwo Biznesowe oczami Działu Szkoleń - Jak efektywnie przeprowadzić projekt wdrożeniowo-szkoleniowy? Studium przypadku w branży handlowej, pokazujące wymiar finansowych korzyści z działań rozwojowych