Taste your career with Capgemini

Poznaj smak kariery jaki oferuje Ci Capgemini! Znasz dobrze język obcy? Jeśli tak, wspinaj się po schodach kariery, i to dosłownie!

Pokonaj 140 stopni, zjedź lunch oglądając panoramę Katowic z dachu Teatru Śląskiego. W tej niecodziennej scenerii poznaj pracowników Capgemini, którzy opowiedzą o projektach realizowanych przez firmę i o tym jak na co dzień wygląda praca w Capgemini. W trakcie eventu będą również odbywać się spotkania rekrutacyjne w znanej już studentom formie speed recruiting. Aplikacje przyjmowane są tylko do 23 czerwca.

Idea projektu pozornie przypomina jedną z wielu akcji rekrutacyjnych - są konkretne wymagania i konkretne propozycje. Capgemini Polska poszukuje osób z dobrą znajomością języków obcych, przede wszystkim angielskiego, francuskiego i niemieckiego oraz holenderskiego. Oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju kompetencyjnego, nie tylko na rynku polskim. I na tym podobieństwa się kończą i zaczynają schody. I to dosłownie.

- Żeby wejść na pierwsze spotkanie z cyklu „Taste your career with Capgemini” trzeba pokonać niemal 140 stopni. Kręte schody doprowadzą kandydatów na dach Teatru Śląskiego w Katowicach. Tam czekać będzie kolejna niespodzianka – opowiada Angelika Gawlik- Gajda z Employer Branding Administrator z Capgemini.

Niespodzianką jest biznesowy lunch z udziałem pracowników Capgemini, którzy opowiedzą o projektach, które są realizowane przez firmę i o tym jak na co dzień wygląda praca w Capgemini. Spotkaniu towarzyszyć będą także, spotkania rekrutacyjne w znanej już studentom formie speed recruiting.

W kolejnej odsłonie cyklu „Taste your career with Capgemini” o smaku kariery w tej międzynarodowej korporacji będzie można porozmawiać na poddaszu Filharmonii Śląskiej, gdzie zlokalizowane jest Spencer Bistro oraz w podziemiach sosnowieckiego Hotelu Centrum, czyli Restauracji Warszawskiej.

- Osób, które dołączą do naszego zespołu szukamy w nietypowych dla działań rekrutacyjnych miejscach, by podkreślić wartości jakie wyznajemy w firmie, to jest wolność i przyjemność. Wolność obejmuje kreatywność, innowacyjność, niezależność myślenia a bez tak zwanego „funu” praca staje się niezwykle trudna. Oczywiście, najpierw sprawdzamy kompetencje, w tym wypadku językowe, które winny być na bardzo dobrym poziomie – dodaje Gawlik-Gajda.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wysłać swoje CV przez stronę internetową akcji. Na spotkania rekrutacyjne przy lunchu zostaną zaproszone wybrane osoby, które otrzymają potwierdzenie uczestnictwa.

Więcej informacji o przebiegu akcji można znaleźć na stronie internetowej www.pl.capgemini.com/tasteyourcareerwithcapgemini oraz na stronie wydarzenia: facebook.com/events/128552584388828/.