Trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WSB!

Dziś rozpoczął się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WSB, który od 2008 roku organizowany jest w 143 krajach świata, w tym w Polsce.

Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

W dniu 16 listopada uczestnicy wzięli udział w treningu antystresowym, który poprowadziła dr Magdalena Kraczka - wykładowca w Katedrze Zarzadzania WSB oraz szkoleniu na temat przedsiębiorczości w życiu i pracy, prowadzonym przez Małgorzatę Kiełek - doradcę zawdowego z Młodzieżowego Centrum Kariery w Katowicach.