Uwaga Studenci! Praktyki w administracji publicznej!

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w administracji publicznej?

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w administracji? Weź udział w rządowym programie praktyk studenckich w administracji publicznej!

Program ma na celu nie tylko przygotowanie studentów do pracy w w urzędach administracji rzqdowej oraz w jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych w 2005 r., ale również umożliwienie studentom sprawdzenia zdolności do adaptacji w nowym środowisku, elastyczności zachowań oraz oceny możliwości realizacji własnych planów zawodowych.

Do tej pory pozyskano aż 16.600 miejsc praktyk w ponad 1500 urzędach administracj i rządowej.

Jesli chcesz zobaczyć dostępne oferty wejdź na stronę: oferty.praca.gov.pl. W przypadku zainteresowania konkretną ofertą zapraszamy do kontaktu z pracownikami Akademickiego Biura Karier WSB (pok. 9).