V edycja konferencji Kobieta na Szpilkach!

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza osoby zainteresowane tematyką przedsiębiorczości na V edycję ogólnopolskiej konferencji Kobieta na Szpilkach.

Konferencja odbędzie się 14 maja (czwartek) 2015 roku w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15 w godz. 11:00 – 16:00.

W tym roku hasłem przewodnim konferencji jest „Moda na sukces”. Tematyka tegorocznej edycji ma zwracać uwagę na rosnącą rolę kobiet na rynku pracy oraz ich sukcesy zawodowe z tym związane, a także specyfikę branży modowej w tym kontekście.

Konferencję rozpocznie dyskusja w formie moderowanego panelu pt.: Kobieta – inspiracja – motywacja – realizacja, podczas której porozmawiamy m.in. o tym czy sukces zawodowy wynika z pasji czy z chłodnej kalkulacji, jak pokonać drogę od inspiracji do realizacji i urzeczywistnić plany zawodowe oraz w jaki sposób się motywować, żeby nie zawrócić w pół drogi.

Następnie odbędą się cztery równoległe certyfikowane szkolenia, do których poprowadzenia zostali zaproszeni najlepsi praktycy biznesu. W trakcie warsztatów szczególny nacisk zostanie położony na praktyczne aspekty poruszanych zagadnień, dzięki czemu ich uczestnicy będą mogli wykorzystać poznane narzędzia w życiu codziennym.

PROGRAM KONFERENCJI:

10:30 – 11:00 Rejestracja uczestników

11.00 – 11.15 Anna Pisarek, Grant Thornton, wystąpienie pt.: Rola nowoczesnej kobiety w świecie biznesu

11.15 – 13.00 Panel dyskusyjny pt.: Kobieta – inspiracja – motywacja – realizacja

13.00 – 13:45 Przerwa kawowa, networking

13.45 – 16:00 Warsztaty rozwojowe

V edycję Konferencji poprzedzi specjalnie zorganizowane wydarzenie inaugurujące jubileuszową edycję Konferencji, które odbędzie się 13 maja (środa) 2015 roku o godzinie 20.00 w Wall Street Lounge, ul. Mariacka 4/6 oraz After Party w klubie Endorfina, ul. Sobieskiego 11.