Weź udział w praktykach studenckich i zdobądź doświadczenie zawodowe!

Program Praktyk Studenckich skierowany jest do studentów, którzy pragną:

• zdobyć doświadczenie zawodowe,
  • uczyć się od najlepszych,
  • zapoznać się ze standardami pracy w firmie sektora finansowego.

Program Praktyk Studenckich daje studentom możliwość wykorzystywania wiedzy teoretycznej w praktyce. Program zakłada zaangażowanie praktykanta do samodzielnej realizacji zadań przy wsparciu doświadczonych specjalistów. Dzięki temu student może zmierzyć się z wyzwaniami biznesowymi i wykazania się własną inicjatywą i kreatywnością.

Program realizowany jest w przyjaznym, sprzyjającym rozwojowi indywidualnemu środowisku pracy. W trakcie praktyk studenci mają okazję zapoznać się ze specyfiką firmy i działu, w którym odbywa praktykę oraz z systemem organizacji pracy w MENNICA Finance S.A. Praktyka może być również doskonałą okazją do zebrania materiałów do pracy dyplomowej.
CO OFERUJEMY?
możliwość odbycia praktyk przez cały rok kalendarzowy,
możliwość uczestnictwa w atrakcyjnych szkoleniach,
indywidualną opiekę mentora.

KOGO SZUKAMY?

• studentów studiów o kierunku ekonomicznym, finansowo-rachunkowym czy zarządzania (kierunek zależny od charakteru działu, w jakim odbywać się będą praktyki),
  • jesteś osobą ambitną, otwartą na doświadczenia i gotową podejmować wyzwania,
  • jesteś osobą dążącą do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i rozwijania kompetencji oraz ceniącą pracę zgodną z najwyższymi standardami,
  • chcesz poznać w praktyce system pracy w firmie sektora finansowego

zgłoś się do Programu Praktyk Studenckich w MENNICA Finance S.A.

MENNICA Finance S.A. to podmiot, który został powołany do świadczenia usług finansowych kierowanych do firm ceniących sobie relacje partnerskie, kompetencje oraz wysoką jakość świadczonych usług.