Wizyta studyjna w Brainstorm Group!

Brainstorm Group lider usług doradztwa biznesowego, strategicznego i szkoleń w Polsce przywitał w przedświąteczny piątek w swoich progach studentów zarządzania i administracji Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Filozofia działania Brainstorm opiera się na zasadzie “To, co jest dobre dziś, jutro może być tylko wystarczające”, w efekcie firma kreuje rozwiązania stanowiące bechmark w poszczególnych branżach. Przez 16 lat Brainstorm Group zebrało portfolio znaczących klientów w różnych branżach (bankowość i finanse, ubezpieczenia, reklama i media, produkcja, retail, administracja publiczna, automotive) i z sukcesem zrealizowała kilkaset projektów. Uczestnicy spotkania poznali charakter pracy w firmie konsultingowej oraz wyzwania, które są codziennym elementem pracy pracowników Brainstorm. Prowadzący przedstawił możliwości rozwoju związane z pracą w consultingu, jaki i również wymagania jakie stawia się kandydatom pretendującym do tej pracy. W imieniu studentów dziękujemy za zaangażowanie i serdeczne przyjęcie ze strony Key Account Manager Mateusza Olejnika.