Wolontariat podczas V EUROPEJSKIEGO KONGRESU MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów oraz absolwentów do udziału w V EKMŚP w roli wolontariusza.

Czas trwania Kongresu: 12- 14 października 2015 r.

Razem z nami twórz największe w Europie wydarzenie poświęcone sektorowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw!

- Jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań?

- Chcesz nabyć doświadczenia w organizacji dużych międzynarodowych przedsięwzięć?

- Pragniesz poznać ciekawe i przedsiębiorcze środowisko? Czekamy właśnie na Ciebie!

Współpraca przy Kongresie to szereg korzyści:

- udział w organizacji międzynarodowego wydarzenia, jednego z największych w Europie,

- cenne doświadczenie i umiejętności związane z przygotowywaniem imprezy na tak dużą skalę, - możliwość uczestnictwa w szkoleniach z umiejętności miękkich oraz konwersacjach z języków obcych (język angielski, rosyjski),

- ciekawe wyzwania i praca w zróżnicowanym środowisku,

- certyfikat potwierdzający pracę Wolontariusza podczas wydarzenia, - możliwość uczestnictwa w imprezach towarzyszących - nawiązanie cennych kontaktów i nowych znajomości.

Wymagania:

- odpowiedzialność

- kultura osobista

- komunikatywność

- dyspozycyjność w dniach Kongresu

- znajomość języka angielskiego, rosyjskiego i/lub innych języków w stopniu min. komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez formularz: http://bit.ly/wolontariat_VEKMSP do dnia 12.06.2015 r.