Word i Excel – prosta sprawa! Kolejne szkolenie w ramach programu 3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz

Termin:  7.11.2016
Godzina: 10.00 - 12.00
Sala: 414

Word i Excel – prosta sprawa

Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności swobodnego korzystania z komputera i systemu operacyjnego Windows wraz z pakietem biurowym Microsoft Office składającym się z programów MS Word oraz MS Excel. To warsztaty zaawansowanych technik pracy z aplikacjami biurowymi, wprowadzające użytkowników w techniki automatyzacji zadań. Celem warsztatów jest praktyczne zastosowanie tabel przestawnych do analizy danych, sortowania oraz filtrowania danych w arkuszach kalkulacyjnych. W ramach części edytor tekstu uczestnicy zapoznają się z pracą w obszernej dokumentacji, odwołaniami takimi jak przypisy dolne i końcowe oraz podpisy. Tworzenie spisu treści, odnośników i odsyłaczy.

Prowadzący:

Mgr inż. Krzysztof Orzechowski - specjalista ds. systemów informatycznych,  wykładowca akademicki w Katedrze Informatyki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Zawodowo zajmuję się integrowaniem współpracy merytorycznej i dydaktycznej pracowników realizujących program kształcenia na odległość oraz projektowaniem i tworzenie interakcji w kursach elearningowych. Specjalista w zakresie grafiki komputerowej i animacyjnej. Egzaminator ECDL PL-E4520.

Szkolenie jest bezpłatne!