Wygraj płatny staż – aplikuj do 15 maja!

Program Kariera to 100 płatnych staży w 19 branżach m.in. badań, finansów, HR, kontroli jakości, logistyki, marketingu, prawa, rachunkowości i reklamy.

Staże w najlepszych polskich firmach czekają na studentów i absolwentów poniżej 30 roku życia. Staż można odbyć np. w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie.

Program Kariera to staże wysokiej jakości, których fundatorzy są czołowymi polskimi przedsiębiorcami – niejednokrotnie nie prowadzącymi otwartych rekrutacji. Studenci i absolwenci z całej Polski decydują się na udział w Programie Kariera aby móc rozwinąć skrzydła u najlepszych polskich przedsiębiorców i znaleźć wymarzoną pracę.

Laureaci Programu Kariera zyskują praktyczne umiejętności, doświadczenie i bezcenne kontakty - z innymi Laureatami oraz szefami największych firm zrzeszonych w Polskiej Radzie Biznesu. Szczególnie ta ostatnia korzyść jest wyjątkowa i wskazywana jako najważniejsza przez wielu Laureatów. Osobiste spotkanie z prezesami i właścicielami największych firm nie zdarza się często, a na pewno nie na początku kariery zawodowej. Networking elitarnego grona wspierają spotkania organizowane przez Polską Radę Biznesu, a w tym roku utrzymywanie i rozwój kontaktów wspomoże uruchamiany w czerwcu portal społecznościowy dedykowany Laureatom Programu Karier. Aby aplikować wystarczy wejść na stronę www.programkariera.pl, wybrać interesującą praktykę, rozwiązać zadanie problemowe związane z wybraną branżą i przesłać zgłoszenie do 15 maja 2015 roku.

Agnieszka Ambroziak
agnieszka.ambroziak@customagic.pl