Zmień swoje życie już dziś i przeżyj przygodę na wolontariacie lub praktyce międzynarodowej

Lubisz podróżować i jesteś osobą ciekawą świata? Nie boisz się wyzwań i chcesz wyciągnąć z życia jak najwięcej? A może w Twoje życie wkradła się nuda i chciałbyś coś zmienić?

Jeżeli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś : "TAK’" to znak, że wolontariat z AIESEC Katowice jest właśnie dla Ciebie!

Global Citizen to międzynarodowy program wolontariatów dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą. To od Ciebie zależy, gdzie pojedziesz i na czym będzie polegała Twoja praca. Mamy do zaoferowania 3 rodzaje programów: Culture, World  Issue oraz Management i niesamowite projekty w 17 państwach na całym świecie.

A może chciałbyś zrobić w swoim życiu coś innego niż dotychczas? Połączyć profesjonalne doświadczenie w interesującej Cię branży z niesamowitą przygodą? Odbyć praktyki na innym kontynencie? Zdobyć unikalny wpis do swojego CV, który otworzy przed Tobą nowe możliwości zarówno w kraju jak i zagranicą? Jeśli tak – to praktyki zagraniczne Global Talents z AIESEC Katowice są właśnie dla Ciebie!

Czym jest Global Talents?

Global Talents to międzynarodowy program praktyk zagranicznych, skierowanych do młodych ludzi, którzy chcą zdobyć doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku. Osoby biorące udział w programie mają szansę realizować praktykę w następujących obszarach: Marketing oraz Education.

Zarejestruj się na stronie: http://kato.aiesec.pl/gc-wolontariat i przeglądaj oferty wolontariatów za darmo!

Osoba kontaktowa:
Olga Dudek
Brand Manager
olgadudek29@gmail.com
798 577 985

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 67 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 126 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 16 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.