Zmierz się z wyzwaniem, sprawdź czy organizowanie eventów to twoja pasja.

Lubisz duże eventy i chcesz być w centrum wydarzeń?

Jesteś otwarty i gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do Fundacji Elektrokardiologia Ochojec, fundacja poszukuje wolontariuszy, którzy zaangażują się w obsługę Śląskiego Pikniku Kardiologicznego. Jest to doskonała okazja, aby zobaczyć jak wygląda od kuchni organizacja eventów. Do twoich zadań będzie m.in.  należeć: obsługa informacyjna uczestników, prowadzenie zajęć dla dzieci, pomoc organizacyjna. Dla studentów rozwijających swoją karierę zawodową przez aktywny udział w inicjatywie zostaną wystawione zaświadczenia i referencje. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na poniższej stronie: http://kardiopiknik.pl/wolontariat. Na zgłoszenia czekamy do 29.05.2016 r. Gwarantujemy masę pozytywnej energii i dobrą zabawę !

Głównym celem Śląskiego Pikniku Kardiologicznego jest zachęcenie mieszkańców regionu do badań i działań mających na celu zapobieganie chorobom układu krążenia. Wydarzenie odbędzie się 04 czerwca 2016 r. na terenach przy Stadionie Śląskim. Piknik rozpocznie się o 10.00, a zakończy ok. 18.30.

Od wolontariuszy oczekujemy:

• dyspozycyjności w dniu wydarzenia w godzinach 7:30-20:00 (możemy czas pracy dostosować do możliwości czasowych wolontariusza)
  • obecności na spotkaniu informacyjnym 03 czerwca 2016r. o 17.00
  • wiek min. 16 lat
  • energii, szybkiego reagowania, radosnego usposobienia
  • zaangażowania i dobrego humoru! :)

Organizatorzy zapewniają:

• wsparcie merytoryczne, szkolenie, ubezpieczenie NNW, poczęstunek, dostęp do szatni, napoje bezalkoholowe.

Kontakt:

Biuro Organizacyjne Altasoft sp. z o.o.
Ul. Pukowca 15 40-847 Katowice
kardio@altasoft.pl