Ruszył nabór do 4. edycji Legii Akademickiej

Biura Wydziałowe Akademii WSB ds. "Legii Akademickiej" rozpoczęły przyjmowanie wniosków o przystąpienie do części teoretycznej w roku akademickim 2020/2021.

Biura Wydziałowe ds. "Legii Akademickiej" rozpoczęły przyjmowanie wniosków o przystąpienie do części teoretycznej w roku akademickim 2020/2021. Wniosek zał. 1 (skan) można wysłać drogą e-mail lub składać osobiście w biurze "Legii Akademickiej".

Legia Akademicka to profesjonalne szkolenie wojskowe łączące wiedzę teoretyczną z praktyką. W rezultacie, po ukończeniu, student uzyska stopień szeregowego rezerwy, podoficera rezerwy, a nawet oficera.

Program Legii Akademickiej składa się z dwóch części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna będzie prowadzona w formie wykładów (online) we wszystkich wydziałach Akademii WSB pod warunkiem utworzenia grupy liczącej minimum 20 osób. Druga część to szkolenie praktyczne, przeprowadzane na terenie jednostek wojskowych w trakcie akademickich wakacji.

Koordynator Projektu Legia Akademicka

• Koordynator Akademii WSB ds. projektu Legia Akademicka – dr hab. Marek Walancik prof. AWSB

Koordynatorzy Wydziałowi Legia Akademicka

Szczegóły tutaj