15.01.2018

Uprawnienia doktorskie z dyscypliny pedagogika

Decyzją Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów Wydział Nauk Stosowanych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej uzyskał uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika. Uprawnienia zostały przyznane z dniem 18 grudnia 2017 r. decyzją nr BCK -I-U - dr-280/2017 w wyniku oceny kadry akademickiej Uczelni, jej aktywnej działalności naukowo-badawczej oraz osiągnięć w zakresie kształcenia i rozwoju kadry naukowej w obszarze pedagogiki.

Wydział Nauk Stosowanych WSB posiada także uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu oraz stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu.

- Przyznanie kolejnych uprawnień akademickich Wydziałowi Nauk Stosowanych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej to efekt zaangażowania i twórczej pracy pracowników Wydziału, a także potwierdzenie wysokiego poziomu merytorycznego prowadzonej działalności naukowej - podkreśla  prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz- Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Zapraszamy do uczestnictwa w Seminarium Doktorskim umożliwiającym przygotowanie, pod opieką merytoryczną Opiekunów i Promotorów, rozprawy doktorskiej, jej obrony i uzyskania stopnia naukowego doktora nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika.

Seminarium Doktorskie jest skierowane w szczególności do nauczycieli, wychowawców, pedagogów, przedstawicieli systemu oświatowego, administracji publicznej, placówek i instytucji resocjalizacji, prewencji i profilaktyki  społecznej, wolontariuszy, organizatorów edukacji ustawicznej, instytucji sadownictwa, funkcjonariuszy służb mundurowych.

/mpm, 4.01.2018/