11.05.2021

Miło nam poinformować, iż pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii WSB Jarosław Gwizdak otrzymał prestiżowe stypendium European University Institute we Florencji w ramach Policy Leader Fellowship i w przyszłym roku akademickim będzie realizował projekt w School of Transnational Governance. Program Policy Leader Fellowship skierowany jest do praktyków zajmujących się polityką na wczesnym i średnim etapie kariery i oferuje zakwalifikowanym uczestnikom specjalistyczne warsztaty, szkolenia, sesje rozwijające umiejętności. Ponadto daje możliwość interakcji z innymi stypendystami, decydentami i społecznością akademicką European University Institute.

Jarosław Gwizdak