02.10.2015

Jej Magnificencja Rektor WSB uhonorowana za zaangażowanie w działalność GSZN w Katowicach

Wieloletnia współpraca, partnerskie projekty naukowo-badawcze, prowadzenie seminariów i zajęć na kierunkach studiów podyplomowych: Zarządzanie nieruchomościami, Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, Wycena nieruchomości,  a także współpraca w zakresie organizacji praktyk zawodowych i zajęć na studiach I stopnia: Administracja w ramach specjalności:  Prawny obrót nieruchomościami. To zarys 10-letniej współpracy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z Górnośląskim Stowarzyszeniem Zarządców Nieruchomości w Katowicach.

W dniu 26 września na Zamku w Mosznej odbyły się uroczyste obchody 15-lecia GSZN w Katowicach. Jednym z głównych punktów uroczystości było uhonorowanie prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz za zaangażowanie w działalność Stowarzyszenia. W swoim wystąpieniu  Rektor WSB podkreślała doniosłą rolę Górnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Katowicach w procesie kształcenia praktycznego studentów i słuchaczy Uczelni. Była to okazja do podsumowania dotychczasowej współpracy i zarysowania perspektyw dalszych wspólnych działań.