25.03.2016

JM Rektor WSB zagłębiowską liderką plebiscytu Dziennika Zachodniego

Jej Magnificencja Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz została zagłębiowską liderką plebiscytu Dziennika Zachodniego na najbardziej wpływową kobietę województwa śląskiego. W ogólnym zestawieniu plebiscytu JM Rektor zajęła 6. miejsce.

Celem konkursu było wyłonienie kobiet wyróżniających się swoją działalnością i zaangażowaniem dla regionu, a także przedsiębiorczością, talentem i  troską o sprawy społeczne.

- Tak wysoka pozycja w plebiscycie Dziennika Zachodniego to dla mnie wielkie wyróżnienie i potwierdzenie, że działalność Uczelni na rzecz regionu jest dostrzegana. To też ogromne zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz popularyzacji nauki i podnoszenia jakości kształcenia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Uczelnia kładzie ogromny nacisk na zwiększenie dostępu mieszkańców do inicjatyw o charakterze naukowym, kulturalnymi  sportowym. Nasze projekty wspierają rozwój dzieci, osób pracujących i seniorów, wpływając tym samym na atrakcyjność i potencjał regionu – mówiła prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz w Dąbrowie Górniczej w wywiadzie dla Dziennika Zachodniego podsumowującego plebiscyt.

Wyniki plebiscytu Dziennika Zachodniego