Jubileusz 85-lecia ZUS - podziękowanie dla Akademii WSB

25 października br. w Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika ZUS oraz 85. rocznica Jubileuszu działalności Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W obchodach rocznicy udział wzięli Starosta Będziński - Sebastian Szaleniec, Sekretarz Powiatu Będzińskiego - Agata Fazan. Rozpoczęcia rocznicowej uroczystości dokonała Dyrektor Oddziału ZUS w Sosnowcu - Elżbieta Niewiara witając przybyłych gości i dziękując wszystkim za tak liczne przybycie.

Akademia WSB jako partner sosnowieckiego Oddziału ZUSu otrzymała podziękowanie za dotychczasową współpracę, zaangażowanie w rozwój edukacji i troskę o kształcenie młodego pokolenia. Wyróżnienie odebrał dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Zwieńczeniem uroczystości był występ artystyczny dzieci i młodzieży z sosnowieckiej Szkoły Muzycznej.