Prorektorzy AWSB uhonorowani Złotą Odznaką za Zasługi dla Województwa Śląskiego

W dniu 20 maja 2021 r. podczas uroczystego posiedzenia Kolegium Rektorskiego Akademii WSB zostały wręczone Złote Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Śląskiego pracownikom Uczelni.

Odznaki otrzymali dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, prof. AWSB – Prorektor ds. Nauki i Kształcenia Akademii WSB oraz dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Odznaki zostały wręczone przez Pana Jana Kawuloka - Przewodniczącego Sejmiku Województwa Śląskiego oraz Pana Piotra Czarnynogę - Radnego Sejmiku Województwa Śląskiego, członka Komisji „Kapituły Odznaki Honorowej za Zasługi dla Województwa Śląskiego”.

Odznaki nadawane są osobom fizycznym oraz instytucjom państwowym, jednostkom samorządu terytorialnego, przedsiębiorcom, organizacjom społecznym i zawodowym, które całokształtem działalności na terenie województwa śląskiego wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju województwa.