17.02.2016

Srebrny Medal KAMSOFT dla WSB

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej została uhonorowana przez firmę KAMSOFT S.A. Srebrnym Medalem Jubileuszowym z okazji 30-lecia działalności firmy. Podczas uroczystej gali wyróżnienie z rąk Pani Lidii Sołtysik-Kamińskiej, Dyrektora Wydziału Rozwoju i Administracji oraz dra inż. Zygmunta Kamińskiego, Prezesa Zarządu, odebrał dr inż. Piotr Pikiewicz, Prorektor WSB ds. Wdrożeń i Innowacji.

Uroczysta gala z okazji 30-lecia działalności firmy KAMSOFT S.A. odbyła się 16 lutego 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej została doceniona za dotychczasową realizację wspólnych projektów edukacyjnych oraz aktywną współpracę naukowo-badawczą z firmą KAMSOFT S.A.

Wieczór uświetnił występ Waldemara Malickiego wraz z Filharmonią Dowcipu.