12.05.2017

WSB wyróżnione przez Uniwersytet "KROK" w Kijowie

W czwartek 11 maja 2017 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej została wyróżniona przez Uniwersytet "KROK" w Kijowie za dobrą współpracę pomiędzy uczelniami.

Wyróżnienie wręczył przedstawiciel Uniwersytetu „KROK” w Kijowie dr Valentyna Lukianets w imieniu Rektora Profesora Sergieja Laptieva. Odbiorcami odznaczenia byli pracownicy Działu Współpracy Zagranicznej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - Dominika Czerniak, Koordynatorowi Współpracy Zagranicznej i Paweł Urgacz, Dyrektorowi Działu Współpracy Zagranicznej.

Założony w 1992 roku Uniwersytet "KROK" jest jedną z pierwszych prywatnych szkół wyższych na Ukrainie. W 2003 roku Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy przyznało uczelni akredytację na (najwyższym) poziomie IV.

/pkm, 12.05.2017 r./